Obniżka! Analizator spalin Bosch BEA250 używany Zobacz większe

Analizator spalin Bosch BEA250 używany

BEA250

Nowy produkt

Analizator spalin Bosch BEA-250 (używany). 
 

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

24 godziny

5 500,00 zł brutto

-500,00 zł

6 000,00 zł brutto

Więcej informacji

Analizator Bea250 firmy Bosch. Używany sporadycznie, stan techniczny bdb.

Po przeglądzie i kalibracji gazami wzorcowymi. Posiada wszelkie certyfikaty. Nowoczesny system analizy spalin

BEA250 stanowi uzupełnienie programu testerów służących do analizy spalin oraz wspomaganych komputerowo urządzeń do diagnostyki silników.
W codziennym użytkowaniu testerów i mierników szczególnie ważny jest czas wykonywania pomiarów. BEA jest gotowy do pracy po dwóch minutach od ich uruchomienia. Krótki czas pomiaru osiągnięto dzięki zoptymalizowaniu procesu pomiarowego - wiele czynności odbywa się w tym samym czasie, gdy mechanik wprowadza np. odpowiednie dane.

W codziennej pracy warsztatów ważna jest również łatwość konserwacji i naprawy urządzeń. W serii BEA pomiary dotyczące silników benzynowych wykonywane są przy użyciu trwałego i stabilnego detektora gazowego. Filtry używanie przy pomiarach silników benzynowych są zamontowane z tyłu urządzenia i łatwo dostępne w razie konieczności wymiany. Ważne są również szczegóły konstrukcyjne, które sprawiają, że praca użytkowników staje się łatwiejsza: pokrywa, osłaniająca całe urządzenie, została z tyłu przedłużona. Dzięki temu kable i wtyki zabezpieczone są przed odcięciem. Urządzenia pomiarowe i osprzęt umieszczone są na wózku jezdnym, który umożliwia przemieszczanie ich w obrębie warsztatu i poza nim.

 
Stan dobry - w ciągłej eksploatacji. Możliwość przeszkolenia z obsługi Kalisz, Poznań.
Możliwość rozszerzenia o moduł dymomierza - BEA350.

30 innych produktów w tej samej kategorii: